fbpx

A Pickup4x4 Kft. Magyarország piacvezető pickup és 4x4-es kiegészítőket forgalmazó társasága.

Csapatunk bővítése érdekében:

Export értékesítő/kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartó munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos kapcsolattartás elsősorban külföldi gépjármű importőrökkel / gyártókkal és gépjármű felszerelés kereskedőinkkel: emailen, telefonon, személyesen.
  • Bejövő rendelések feldolgozása, kiszállítások leszervezése, nyomon követése, beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Projektek végigkísérése az indulástól a lezárásig
  • Üzleti utakon és nemzetközi kiállításokon való részvétel.
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési /kiemelt ügyfélkapcsolattartói területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol vagy Német nyelv (tárgyalóképes) ismerete
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, talpraesettség, megbízhatóság, pontosság, csapatmunka, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors kapcsolatteremtési képesség
  • Üzleti gondolkodásmód, magabiztosság, jó megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Francia, Spanyol vagy más idegen nyelv ismerete
  • eBay/Amazon internetes kereskedelmi rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges gépkocsi
  • Laptop és mobiltelefon
  • Európai szintű munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Key Account Manager
  • Külkereskedelmi bonyolító

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Rozália park

Katalógus

Termék keresése

Keresés az oldalon

Kapcsolat

Pickup4x4 Kft

Címünk:

2051 Biatorbágy,
Rozália park 11.

Nyitvatartás:
H-P: 08.00-17.00

Értékesítés
Tassy István:
06-20-5-678-676
06-20-5-678-678
sales@pickup4x4.hu

Pénzügy
Fekete Gabriella:
06-20-9-876-876
feketeg@pickup4x4.hu

Logisztika
Juhász Nikoletta:
06-20-9-678-678
juhasznk@pickup4x4.hu